Webmaster Web Bilgi paylaşım Blogu Resimli Videolu Açıklamalar Panel Kurulumları Php Çlışmalar Temalar Faydalı siteler Webmaster araçları Gerekli Programlar Teknik Videolar--- Sponsorlu Bağlantılar ---

Candy Crush Rekor Fiyata Satıldı

Kategori: Güncel Bilgi | Tarih: 30-04-2014, 01:01 | Gösterim: 2159

2012 yılında Facebook üzerinden oynamaya sunulan şeker patlatma oyunu olarak nitelendirilen Candy Crush, ücretsiz olarak sunulmasına karşılık oyun içi satın alımlar sayesinde geliştiricisine en fazla para kazandıran oyunlar arasında yer alıyordu. Tüm mobil platformlarda yer alan Candy Crush dün gece rekor bir fiyata sürpriz bir şekilde satıldı.

Candy Crush 5.9 milyar dolar eder mi?
Oyuncuların yakından tanıdığı Activision firması, Candy Crush'ın geliştiricisi King Digital Entertainment firmasını tam 5.9 milyar dolar karşılığında satın aldığını duyurdu. Mobil platformlarda pek varlık gösteremeyen Activision firması Candy Crush Saga ile tahminlere göre eksik kaldığı mobil tarafını dolduracak.

Apple'ın Beats Electronics'i 3 milyar dolara satın aldığını göz önünde bulundurursak, oyuncularını yavaş yavaş kaybeden, gerileme dönemine gire Candy Crush'ın 5.9 milyar dolara satılması gerçekten şaşırtıcı.

 

 

Popülaritesini son dönemde yitirmiş olan Candy Crush Saga bakalım Activision bünyesinde ne gibi yenilikler sunarak oyuncuları kazanmaya çalışacak?

 

dle 10.4

Benzer içerikler--- Sponsorlu Bağlantılar ---
 

    Yorum ekle
Geri dön
Merhaba sayın kullanıcımız! Site yönetiminin belirlediği kuralları okuyarak yorum eklemenizi tavsiye ederiz

1. Yorumlarda hakaret etmek yasaktır
Tüm kuralları göster.

Üyeler, yazdıkları yorum ve ekledikleri içeriklerden kendileri sorumludur.

Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.