Webmaster Web Bilgi paylaşım Blogu Resimli Videolu Açıklamalar Panel Kurulumları Php Çlışmalar Temalar Faydalı siteler Webmaster araçları Gerekli Programlar Teknik Videolar--- Sponsorlu Bağlantılar ---

Wordego Yeni Reklam Platformu

Kategori: Güncel Bilgi | Tarih: 30-04-2014, 01:01 | Gösterim: 2549

Metin Madenciliği Yazılımları AŞ tarafından geliştirilen Wordego, Türkiye'nin ilk ve tek online bilgi bankası ve reklam hedefleme uygulaması olma özelliğini taşıyor. Wordego'nun çalışma prensibi, Türkiye'de ilk kez kullanılan ve Türkçe diline özgü geliştirilen metin madenciliği tekniklerine dayanıyor.

Wordego, web sitesi ziyaretçilerinin üzerine çift tıkladıkları ya da seçip bıraktıkları tüm kelimeler, kişiler, kurumlar, mekanlar ve etkinlikler hakkında anında bilgi sunarken; bunlara ilişkin video ve resimleri de anında görüntülüyor.

 

 

Sorgulanan kelimelerin anlam ve kategorilerine uygun reklamların gösterimine de imkan tanıyan Wordego, site sahiplerinin ekstra reklam geliri elde etmelerini sağlarken, reklamcıların da reklam hedeflemesi yoluyla doğrudan hedef kitleye ulaşmalarını sağlıyor.

Sitesine reklam almak isteyen web yayıncılarını ve reklam verenleri online bir platformda ilk kez buluşturan Wordego, kendi reklam portföyüne sahip web yayıncılarına da, portföylerindeki reklamları Wordego üzerinden gösterebilme imkanı tanıyor.

 

Daha Fazlası için siteyi ziyaret ediniz http://www.wordego.com/ 

dle 10.4

Benzer içerikler--- Sponsorlu Bağlantılar ---
 

    Yorum ekle
Geri dön
Merhaba sayın kullanıcımız! Site yönetiminin belirlediği kuralları okuyarak yorum eklemenizi tavsiye ederiz

1. Yorumlarda hakaret etmek yasaktır
Tüm kuralları göster.

Üyeler, yazdıkları yorum ve ekledikleri içeriklerden kendileri sorumludur.

Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.